Bajnokok Ligája – A csoportkör menetrendje

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének menetrendje:

A csoport:
szeptember 15., kedd:
Paris Saint-Germain (francia) – Malmö (svéd) 20.45
Real Madrid-Sahtar Donyek (ukrán) 20.45
szeptember 30., szerda:
Sahtar Donyeck – Paris Saint-Germain 20.45
Malmö-Real Madrid 20.45
október 21., szerda
Malmö-Sahtar Donyeck 20.45
Paris Saint-Germain – Real Madrid 20.45
november 3., kedd:
Sahtar Donyeck-Malmö 20.45
Real Madrid – Paris Saint-Germain 20.45
november 25., szerda:
Malmö – Paris Saint-Germain 20.45
Sahtar Donyeck-Real Madrid 20.45
december 8., kedd:
Paris Saint-Germain – Sahtar Donyeck 20.45
Real Madrid-Malmö 20.45

B csoport:
szeptember 15., kedd:
VfL Wolfsburg (német)-CSZKA Moszkva (orosz) 20.45
PSV Eindhoven (holland)-Manchester United (angol) 20.45
szeptember 30., szerda:
Manchester United-VfL Wolfsburg 20.45
CSZKA Moszkva-PSV Eindhoven 20.45
október 21., szerda
CSZKA Moszkva-Manchester United 20.45
VfL Wolfsburg-PSV Eindhoven 20.45
november 3., kedd:
Manchester United-CSZKA Moszkva 20.45
PSV Eindhoven-VfL Wolfsburg 20.45
november 25., szerda:
CSZKA Moszkva-VfL Wolfsburg 18.00
Manchester United-PSV Eindhoven 20.45
december 8., kedd:
VfL Wolfsburg-Manchester United 20.45
PSV Eindhoven-CSZKA Moszkva 20.45

C csoport:
szeptember 15., kedd:
Galatasaray (török)-Atlético Madrid (spanyol) 20.45
Benfica (portugál)-Asztana (kazah) 20.45
szeptember 30., szerda:
Asztana-Galatasaray 18.00
Atlético Madrid-Benfica 20.45
október 21., szerda:
Atlético Madrid-Asztana 20.45
Galatasaray-Benfica 20.45
november 3., kedd:
Asztana-Atlético Madrid 16.00
Benfica-Galatasaray 20.45
november 25., szerda:
Asztana-Benfica 16.00
Atlético Madrid-Galatasaray 20.45
december 8., kedd:
Galatasaray-Asztana 20.45
Benfica-Atlético Madrid 20.45

D csoport:
szeptember 15., kedd:
Manchester City (angol)-Juventus (olasz) 20.45
Sevilla (spanyol)- Borussia Mönchengladbach (német) 20.45
szeptember 30., szerda:
Bor. Mönchengladbach-Manchester City 20.45
Juventus-Sevilla 20.45
október 21., szerda:
Juventus-Bor. Mönchengladbach 20.45
Manchester City-Sevilla 20.45
november 3., kedd:
Bor. Mönchengladbach-Juventus 20.45
Sevilla-Manchester City 20.45
november 25., szerda:
Juventus-Manchester City 20.45
Bor. Mönchengladbach-Sevilla 20.45
december 8., kedd:
Manchester City-Bor. Mönchengladbach 20.45
Sevilla-Juventus 20.45

E csoport:
szeptember 16., szerda
Bayer Leverkusen (német)-BATE Boriszov (fehérorosz) 20.45
AS Roma (olasz)-FC Barcelona (spanyol) 20.45
szeptember 29., kedd:
FC Barcelona-Bayer Leverkusen 20.45
BATE Boriszov-AS Roma 20.45
október 20., kedd:
BATE Boriszov-FC Barcelona 20.45
Bayer Leverkusen-AS Roma 20.45
november 4., szerda:
FC Barcelona-BATE Boriszov 20.45
AS Roma-Bayer Leverkusen 20.45
november 24., kedd:
BATE Boriszov-Bayer Leverkusen 18.00
FC Barcelona-AS Roma 20.45
december 9., szerda:
Bayer Leverkusen-FC Barcelona 20.45
AS Roma-BATE Boriszov 20.45

F csoport:
szeptember 16., szerda:
Dinamo Zagreb (horvát)-Arsenal (angol) 20.45
Olimpiakosz (görög)-Bayern München (német) 20.45
szeptember 29., kedd:
Bayern München-Dinamo Zagreb 20.45
Arsenal-Olimpiakosz 20.45
október 20., kedd:
Arsenal-Bayern München 20.45
Dinamo Zagreb-Olimpiakosz 20.45
november 4., szerda:
Bayern München-Arsenal 20.45
Olimpiakosz-Dinamo Zagreb 20.45
november 24., kedd:
Arsenal-Dinamo Zagreb 20.45
Bayern München-Olimpiakosz 20.45
december 9., szerda:
Dinamo Zagreb-Bayern München 20.45
Olimpiakosz-Arsenal 20.45

G csoport:
szeptember 16., szerda:
Dinamo Kijev (ukrán)-FC Porto (portugál) 20.45
Chelsea (angol) – Makkabi Tel-Aviv (izraeli) 20.45
szeptember 29., kedd:
Makkabi Tel-Aviv – Dinamo Kijev 20.45
FC Porto-Chelsea 20.45
október 20., kedd:
FC Porto – Makkabi Tel-Aviv 20.45
Dinamo Kijev-Chelsea 20.45
november 4., szerda:
Makkabi Tel-Aviv – FC Porto 20.45
Chelsea-Dinamo Kijev 20.45
november 24., kedd:
FC Porto-Dinamo Kijev 20.45
Makkabi Tel-Aviv – Chelsea 20.45
december 9., szerda:
Dinamo Kijev – Makkabi Tel-Aviv  20.45
Chelsea-FC Porto 20.45

H csoport:
szeptember 16., szerda:
Valencia (spanyol)-Zenit (orosz) 20.45
Gent (belga)-Olympique Lyon 20.45
szeptember 29., kedd:
Olympique Lyon-Valencia 20.45
Zenit-Gent 20.45
október 20., kedd:
Zenit-Olympique Lyon 20.45
Valencia-Gent 20.45
november 4., szerda:
Olympique Lyon-Zenit 20.45
Gent-Valencia 20.45
november 24., kedd:
Zenit-Valencia 18.00
Olympique Lyon-Gent 20.45
december 9., szerda:
Valencia-Olympique Lyon 20.45
Gent-Zenit

A csoportokból az első két helyezet jut tovább. A nyolcaddöntős összecsapásokra február 16. és március 16. között kerül sor, a negyeddöntő párharcait április 5. és 13. között bonyolítják le, míg az elődöntőket április 26. és május 4. között rendezik meg.