Európa Liga – Az 1. és 2. forduló párosítása

A labdarúgó Európa Liga-selejtező 1. és 2. fordulójának párosítása:

Európa Liga-selejtező, 1. forduló (uefa.com):
DEBRECENI VSC-Sutjeska Niksic (montenegrói)
Go Ahead Eagles (holland)-FERENCVÁROS
MTK BUDAPEST-Vojvodina (szerb)
Víkingur Reykjavík (izlandi)-NK Koper (szlovén)
Newtown (walesi)-Valletta FC (máltai)
Glenavon (északír)-Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)
Runavík (feröeri)-Linfield (északír)
Atlantas Klaipeda (litván)-Beroe Stara Zagora (bolgár)
Spartaks Jurmala (lett)-Buducnost Podgorica (montenegrói)
Progres Niederkorn (luxemburgi)-Shamrock Rovers (ír)
Cork City (ír)-KR Reykjavík (izlandi)
University College Dublin (ír)-F91 Dudelange (luxemburgi)
Sheriff (moldovai)-Odds BK (norvég)
Dinamo Tbilisi (grúz)-Qäbälä (azeri)
Differdange 03 (luxemburgi)-Bala Town (walesi)
Bröndby (dán)-AC Juvenes/Dogana (San Marinó-i)
Crvena zvezda (szerb)-Kairat Almaty (kazah)
Aktobe (kazah)-Nomme Kalju (észt)
NK Domzale (szlovén)-Cukaricki (szerb)
Kukesi (albán)-Torpedo Zhodino (fehérorosz)
Renova (macedón)-Dacia Chisinau (moldovai)
Shkendija (macedón)-Aberdeen (skót)
Ordabasy Shymkent (kazah)-Beitar Jerusalem (izraeli)
Flora Tallinn (észt)-Rabotnicki (macedón)
Dinamo Batumi (grúz)-Omonia (ciprusi)
Trakai (litván)-HB Tórshavn (feröeri)
Glentoran (északír)-MSK Zilina (szlovák)
Alashkert (örmény)-Saint Johnstone (skót)
Olimpic Sarajevo (bosnyák)-Spartak Trnava (szlovák)
Víkingur (feröeri)-Rosenborg (norvég)
Skonto (lett)-Saint Patrick’s Athletic (ír)
Balzan (máltai)-Zeljeznicar (bosnyák)
Sant Julia (andorrai)-Randers FC (dán)
Kruoja Pakruojis (litván)-Jagiellonia Bialystok (lengyel)
Laci (albán)-Inter Baki (azeri)
Partizani (albán)-Strömsgodset (norvég)
Jelgava (lett)-Liteksz Lovecs (bolgár)
Lusitans (andorrai)-West Ham United (angol)
Seinäjoki (finn)-Hafnarfjördur (izlandi)
Lahti (finn)-Elfsborg (svéd)
Sillamäe Kalev (észt)-Hajduk Split (horvát)
Saxan (moldovai)-Apollon Limasszol (ciprusi)
Shirak (örmény)-Zrinjski (bosnyák)
Vaasa (finn)-AIK Solna (svéd)
Mladost Podgorica (montenegrói)-Neftci (azeri)
Celje (szlovén)-Slask Wroclaw (lengyel)
La Fiorita (San Marinó-i)-FC Vaduz (liechtensteini)
Birkirkara (máltai)-Ulisses FC (örmény)
Broughton (walesi)-Lokomotiva Zagreb (horvát)
Botosani (román)-Tskhinvali (grúz)
Europa (gibraltári)-Slovan Bratislava (szlovák)

2. forduló:
Skonto (lett)/Saint Patrick’s Athletic (ír) – DEBRECENI VSC/Sutjeska Niksic (montenegrói)
MTK BUDAPEST/Vojvodina (szerb) – Spartaks Jurmala (lett)/Buducnost Podgorica (montenegrói)
Go Ahead Eagles (holland)/FERENCVÁROS – Balzan (máltai)/Zeljeznicar (bosnyák)
Kukesi (albán)/Torpedo Zhodino (fehérorosz) – Mladost Podgorica (montenegrói)/Neftci (azeri)
Atlantas Klaipeda (litván)/Beroe Stara Zagora (bolgár) – Bröndby (dán) / AC Juvenes/Dogana (San Marinó-i)
Progres Niederkorn (luxemburgi)/Shamrock Rovers (ír) – Sheriff (moldovai)/Odds BK (norvég)
Broughton (walesi)/Lokomotiva Zagreb (horvát) – PAOK (görög)
Cork City (ír)/KR Reykjavík (izlandi) – Víkingur (feröeri)/Rosenborg (norvég)
Hapoel Beer Sheva (izraeli)-Thun (svájci)
Europa (gibraltári)/Slovan Bratislava (szlovák) – University College Dublin (ír)/F91 Dudelange (luxemburgi)
Vaasa (finn)/AIK Solna (svéd) – Shirak (örmény)/Zrinjski (bosnyák)
Crvena zvezda (szerb)/Kairat Almaty (kazah) – Alashkert (örmény)/Saint Johnstone (skót)
Legia Warszawa (lengyel) – Botosani (román)/Tskhinvali (grúz)
La Fiorita (San Marinó-i)/FC Vaduz (liechtensteini) – Aktobe (kazah)/Nomme Kalju (észt)
Renova (macedón)/Dacia Chisinau (moldovai) – Glentoran (északír)/MSK Zilina (szlovák)
Kruoja Pakruojis (litván)/Jagiellonia Bialystok (lengyel) – Dinamo Batumi (grúz)/Omonia (ciprusi)
Jelgava (lett)/Liteksz Lovecs (bolgár) – Flora Tallinn (észt)/Rabotnicki (macedón)
Mlada Boleslav (bolgár) – Partizani (albán)/Strömsgodset (norvég)
Seinäjoki (finn)/Hafnarfjördur (izlandi) – Laci (albán)/Inter Baki (azeri)
NK Domzale (szlovén)/Cukaricki (szerb) – Dinamo Tbilisi (grúz)/Qäbälä (azeri)
Cserno More Várna (bolgár)-Dinamo Minszk (fehérorosz)
Invernes Caledonian Thistle (skót)-Astra Giurgiu (román)
Glenavon (északír)/Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) – Wolfsberger (osztrák)
HNK Rijeka (horvát) – Shkendija (macedón)/Aberdeen (skót)
Olimpic Sarajevo (bosnyák)/Spartak Trnava (szlovák) – Runavík (feröeri)/Linfield (északír)
Trabzonspor (török) – Differdange 03 (luxemburgi)/Bala Town (walesi) – Lahti (finn)/Elfsborg (svéd)
Lusitans (andorrai)/West Ham United (angol) – Birkirkara (máltai)/Ulisses FC (örmény)
Köbenhavn (dán) – Newtown (walesi)/Valletta FC (máltai)
Charleroi (belga) – Ordabasy Shymkent (kazah)/Beitar Jerusalem (izraeli)
Saxan (moldovai)/Apollon Limasszol (ciprusi) – Trakai (litván)/HB Tórshavn (feröeri)
Celje (szlovén)/Slask Wroclaw (lengyel) – IFK Göteborg (svéd)
Sant Julia (andorrai)/Randers FC (dán)
Víkingur Reykjavík (izlandi)/NK Koper (szlovén) – Sillamäe Kalev (észt)/Hajduk Split (horvát)